2012. február 17., péntek

ESZTI

Az új oldalam a kislányom első képéről készült. BoBunny Gabrielle kollekciójából készült, Prima virágokkal.


Egy kicsit talán túl szívecskés lett, de Eszti imád mindent ami szívecskés és legalább kifejezi némileg a túláradó szeretetet amit anya érez a gyermeke iránt. A keret, amiben a kép van, pont olyan mint az inkubátor ajtaja... a varrás pedig az inkubátor melletti monitoron futó zöld hullámot örökíti meg (amely szerencsére mindig azt mutatta, hogy a szívével (is) minden rendben van :)


A komment szintén egy szívecskében van, oldalról kihúzható.




További részletfotók:





Az oldalt a következő oldal alapján készítettem (alkotót sajnos nem tudok írni), és ha valaki "Karola Witczak-os elemeket" is vél felfedezni rajta, az sem a véletlen műve :)









1 megjegyzés:

  1. Nagyon szép lett ez az oldalad is. Minden munkádat nagyon sokra tartom, igazán gyönyörűek. Sok munka van bennük. Ennek is nagyon tetszik a színvilága! És milyen jól kitaláltad, hogy a varrást ezzel a monitorral kötötted össze! A kommentek is mindig olyan meghatóak!

    VálaszTörlés