2011. július 18., hétfő

GIVE-AWAY!

Óriási és gyönyörűséges nyereményjátékra bukkantam az egyik kedvenc scrapperem, Gabrielle Polaco blogján. Na ná, hogy szeretném megnyerni! Főleg a Dusty Attic chipboardok miatt, amiket alig lehet beszerezni, a legújabbakat meg lehetetlen Magyarországra megrendelni. Hátha most nekem kedvez a szerencse. De lehet, hogy neked: tégy egy próbát!
http://gabriellepollacco.blogspot.com/

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése