A negyedik modul 2010.04.24-én volt ahol egy dupla oldalas alkotást kezdtem el Gigi és Betise segítségével, de ezt azóta sem fejeztem még be...de azért most már körvonalazódott bennem, hogy mit szeretnék csak még várok egy-két alapanyagra. Ha megérkeznek, végre elkészülhet a sorrendben negyedikként megkezdett scrapbook oldalam is:)
Amikor a tanfolyamnak vége lett első önálló probálkozásként egy anyák napi meglepetést készítettem édesanyámnak az unokáiról Yabo szóalbum alapra.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése