A harmadik modulon (2010.03.20.) kezdtem el ezt az oldalamat, de csak nemrég fejeztem be...Miközben készült, rájöttem ugyanis, hogy a feldolgozott képem mikulás napján készült ám a készlet (BG Kioshi) igencsak tavaszi...Először ki akartam cserélni a papírokat valami más kollekcióra de egy hópihés téli papíron meg hülyén nézett volna ki a papírsárkány meg a pillangó amit viszont direkt az oldal miatt operáltam le azokról a cipőkről, amit a fotón a kezükben tartanak a gyerkőcök. Szóval maradtam az eredeti elképzelésnél, de saját magam megnyugtatására tettem rá néhány átlátszó hópihét...ha-ha. Hát ilyen lett...
(Az alapkartonon a Suszter manói c. Grimm mese olvasható)
A részletfotók kicsit jobb minőségűek, a teljes képet majd igyekszem lecserélni. Hát igen meg kellene tanulni először is fényképezni...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése