2010. februárjában indult az ADDS vagyis Altalena, Dorka, DAnett és Secima Évi közös játéka: mind a négyen ugyanazt az oldal liftelik, de mégsem egyformák :) Én egyébként is nagy liftelős vagyok, mert rengeteg oldal van ami annyira tetszik, hogy nem tudnék és nem is akarok változtatni rajta semmit. Kivéve persze a fotót és a kommentet. Mindig kíváncsian vártam a Scrapbook.hu galériájában az újabb és újabb ADDS-t. El is határoztam, hogy néhányat én is megcsinálok magamnak. Az ADDS 2-vel kezdtem. Ilyen lett...
Ez az elrendezés azóta is nagyon tetszik, ezért egyszer felhasználtam egy gyors képeslap készítésénél is:
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése