Ez az oldal a kisfiamról készült. Aznap, amikor végre megengedték, hogy kivegyem az inkubátorból és megöleljem. (Ugyanezen a napon a kislányomat is magamhoz szoríthattam. Hamarosan erről is oldal készül… a hamarosan nálam azt jelenti, hogy talán még idén… nem a gyorsaságomról vagyok híres, na:))
A felső sarokban a hold, valójában egy mini DVD, amin Cserháti Zsuzsa: Édes kisfiam c. dala van, ami több, mint közhely, de erre az oldalra „muszáj” volt…
Felhasználtam:
- Sötétbarna és zöld karton (Rayher)
- Jack albumkészlet darabjai (Making Memories) a Scrapbook.hu webáruházából (kivéve az autót - ezt Sizzix-szel vágtam - és a kis csíkos papírt, amit Betsie-től „boltoltam el” az egyik tanfolyamon – itt is köszi :) Ez is egy csodás „gyerekes” készlet maradéka, de nem tudom sajna a készlet nevét.
- Átlátszó Glitter Glue (Rayher)
- Sötétbarna hímzőfonal
- Mini DVD
- Mini rák formalyukasztó (Rayher)
Itt köszönném meg Giginek ezt a két oldalt (is), amikor ezeket megláttam akkor szerettem bele ebbe a készletbe.
Nem tudom, hogy a szöveg mennyire olvasható, de azt tudnotok kell, hogy az utolsó mondat vége szintén Gigitől való (utólagos engedelmével). Tudom, hogy túlzás még a gondolatait is lekoppintani, ezért tényleg nagyon próbáltam átfogalmazni, de egyszerűen nem fejezte ki semmi ugyanezt: „valósággá váló csodás álmokat kívánok”. Nem tudom, hogy lehet-e ennél szebbet kívánni valakinek:)
Ezt az oldaladat is nagyon szeretem. Annyira megható! Számomra hihetetlen, hogy képes voltál vonalzóval kimérni a lap szélét, és úgy fűzöcskézni. Nekem sose lenne türelmem. Gratulálok!
VálaszTörlés